
HYVÄN SANOMAN ILTA perjantaina netissä 25.6.2021 klo 19 – Juhannuskonferenssi 2021 nettikonffana
Hyvä Sanoma ry on mukana Suomen helluntaiherätyksen vuoden 2021 juhannuskonferenssissa, joka järjestetään nettikonffana perjantaista sunnuntaihin 25.–27.6.2021. Nettikonffan teemana on YHDESSÄ.
Perjantaina 25.6.2021 klo 19.00–20.15 voit tulla mukaan erityiseen HYVÄN SANOMAN ILTAAN, jonka Hyvä Sanoma ry ja Kristillinen alkoholisti- ja narkomaanityö ry (Kan) tuottavat yhteistyössä.
Illan juontaa HS ry:n toiminnanjohtaja Janne Lahti. Puheen pitää Rovaniemen Helluntaiseurakunnan pastori Ville Kalaniemi. Mukana ovat myös Jouko Vuorenniemi (Kan ry, 50 v) ja Sari Karila, musiikissa Houseband ja Jussi Taipale.
Pääset mukaan lähetykseen Juhannuskonferenssin sivulta: klikkaa tästä. Sieltä löydät koko konferenssiohjelman ja paljon muutakin mukavaa.
Tutustu jo etukäteen virtuaalisen missioteltan Hyvä Sanoma ry:n osastoon: klikkaa tästä.
